Наш основний домен .pro було вкрадено руснявими зловмисниками. Тепер ми використовуємо нову адресу сайту — uaserials.com. Поділіться цією інформацією з друзями.


Офіс

Офіс

The Office
9.0
16+
    У центрі сюжету співробітники регіонального офісу компанії «Dunder Mifflin», в чиї обов'язки входить знаходження клієнтів для продажу паперової продукції. Керує відділом ексцентричний і ніколи не втрачаючий почуття гумору Майкл Скотт, який без сорому вважає себе найкращим босом, в той час як його підлеглі в трудові будні займаються чим завгодно крім роботи. На фоні безвідповідального колективу нарочито виділяється суворий патріот своєї справи Двайт Шрут, який виступає джерелом більшості комічних моментів в серіалі, протистоячи молодому і легковажному колезі Джиму Галперту.

    Дивитися серіал «Офіс» 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 сезон українською мовою онлайн безкоштовно

    +3586 4638

    Відгуки (110)
    1. Мілінеалка Настя
      Мілінеалка Настя Гість 19 травня 2026 12:32
      Можливо хтось про це писав раніше, але я все ж додам, раз так багато згадувань у коментах до Офісу про Пуститися берега. Брайан Крестон, що грав головного героя у Пуститися берега, режисерував кілька епізодів офісу. А у 2011 році у якості скетчу для премії Еммі був знятий коротенький момент, де два ці серіали перетинаються в одному всесвіті. Там де Джессі приходить в Дандер Міфлін і приносить дещо Кріду. Можете загуглити якщо цікаво.
    2. mala_potter
      mala_potter Новачок 22 лютого 2026 12:51
      Дуже довго цей серіал був у мене в збережених, котрі планувала переглянути. Я знала, що він має бути крутий, судячи з відгуків, рейтингу і численних відео-нарізок та мемів в соцмережах. Та я не очікувала, що він буде аж настільки АФІГЕЗНИМ! 3 тижні, один сплетений светр і 9 сезонів. Хтось пише, що до перших серій треба звикнути і що гумор специфічний... мені він залетів практично одразу, якшо не з 1ї серії, то з 2 точно! Думаю що мені 1 сезон сподобався найбільше, бо в ньому присутня така більш реальність - кольорокорекція (чи її відсутність), міміка і поведінка персонажів, багато пауз між репліками створили автентичний вайб. З 2-го сезону персонажі стають ніби награнішими, а картинка яскравішою, але до цього швидко звикаєш. Коли я зрозуміла [s] що Майк піде [/s] то не хотілося вмикати серії якийсь час. Це був єдиний момент, коли робила невеличку паузу в перегляді.
      На останніх 2х серіях звісно ж було багато сліз, бо персонажі стали такими рідними, сумно було з ними прощатися. Обов'язково переглядатиму згодом. Дуже рекомендую!
    3. Гість Яра
      Гість Яра Гість 8 вересня 2025 14:47
      Гумор доволі специфічний, але, в цьому крінжі щось є!
      Думаєш собі так : "додивлююсь ще цю серію - і забуваю про цей сором назавжди!"... Але, серіал йде далі, і ти дивишся, і дивишся...
    4. Natasiki
      Natasiki Частий відвідувач 3 січня 2025 00:57
      Колись я почала його дивитись... подумала що за фігня. Через кілька років я знов почала його дивитись... і це один з найкращих серіалів... ! Сльозки)
    5. Діма М
      Діма М Постоялець 23 листопада 2024 14:54
      Якщо ви подивитесь першу серію і подумаєте, що це за фігня, що за ідіотські жарти в цього Майкла і не захочете більше дивитися, то не спішіть, увімкніть через деньок інший і подивіться ще одну дві серії і можливо ви як і деякі люди також будете плакати на останній серії останнього сезону.