Наш основний домен .pro було вкрадено руснявими зловмисниками. Тепер ми використовуємо нову адресу сайту — uaserials.com. Поділіться цією інформацією з друзями.


Серіал, дія якого розгорнеться в наші дні, заснований на однойменній новелі Террі Пратчетта і Ніла Геймана. Легковажний демон Кроулі і метушливий ангел Азірафель живуть серед смертних з початку часів і прив'язалися до людей, а також своєму способу життя. Кроулі вважає Азірафеля товаришем, тому звертається до нього, коли дізнається, що кінець світу настане в наступну суботу. Ангел і демон повинні запобігти наступу Антихриста, тоді остання битва між раєм і пеклом буде відкладена на невизначений час, а Кроулі і Азірафель зможуть насолоджуватися звичним життям на землі...

Дивитися серіал «Добрі передвісники» 1, 2, 3 сезон українською мовою онлайн безкоштовно

+1993 2469

Відгуки (65)
  1. zavasrada
    zavasrada Новачок 25 червня 2026 00:19
    Це найбільша безглузда нісенітниця, яку я бачила за свої 45 років)))) Але я так насміялась)))) І дивилась із захопленням дитини))) Під час війни, живучі у Харкові - на деякий час забула взагалі про війну.
  2. Tatem
    Tatem Новачок 31 травня 2026 23:42
    Класний серіал! Гарне закінчення) Класна книга та класний письменник ! Гарно знято та дуже харизматичні персонажі.
  3. Kyiv_Witch
    Kyiv_Witch Новачок 29 травня 2026 22:19
    Достойне закінчення, дуже помірковане і розумне. 3-й сезон заслуговував на більше ніж один епезод, але Н.Гейман сам понівечив власне творіння, коли оскандалився. Але я поважаю рішення всіх, хто створював цей проект закінчити його саме таким чином. [s]Особисто моя думка - БОГ - це всі ми, глядачі, яких ангел і демон "забавляли" своїми почуттями. Двоє, що жили аж так довго і врятували світ людей, як на мене, заслужили просто пити своє какао під зорями під спів соловейка, а не пристрастно цілуватися під яблунею в Едемі у свої понад 6000 років.[/s]
  4. Adrychka
    Adrychka Новачок 16 травня 2026 11:56
    Дуже сподобалось, як завершили цю історію. Такий хороший фінал.
  5. OxyKsu
    OxyKsu Новачок 23 листопада 2024 20:32
    Додивилася другий сезон. Книгу не читала, але тепер точно прочитаю. Все шикарно, сюжет, акторська гра, гумор, костюми, все! Але остання серія залишила дивне відчуття, начебто щось я упустила із виду. [s]В який момент сценаристи вирішили зробити ГГ геями? І головне - навіщо? Вони ж янгол і демон (колишній янгол, але все ж), яким людські пристрасті досить далекі. Ну ще можу зрозуміти захоплення людською їжею та напоями, але любовна лінія??? Навіть не лінія, весь серіал вони були друзями, опорою і підтримкою один одному, прикривали спини і т.д. В який момент це перетворилося в романтичні стосунки? [/s]

    Коротше, питань більше, ніж відповідей. Сподіваюся, буде третій сезон, який усе прояснить
    1. Meresla
      Meresla Частий відвідувач 23 травня 2026 22:19
      Тааак) Нарешті я зустріла такий коментар. Спочатку прочитала книгу, а вже потім дивилася серіал і ось моя думка: ця сюжетна лінія не налазить на задумку книги... Третій сезон навіть немає бажання дивитися(